08:30 China Super League : Wuhan Zall vs Henan Jianye FreeSports TV UK (CH-6)
11:00 Korea Republic K League 1 : Suwon Bluewings vs Seongnam FC Astro Supersport (CH-7)
12:35 China Super League : Shanghai SIPG vs Shanghai Shenhua FreeSports TV UK (CH-6) | ESPN Brasil (CH-81)
15:30 UEFA Women's Euro Qualifying : Russia vs Slovenia Match Premier Russia (CH-1)
16:00 Romania Liga I : Gaz Metan Mediaş vs Botoşani Digi Sport 1 Romania (CH-7)
16:00 Soccer Shows : Copa Libertadores and Copa Sudamericana Draw beIN SPORTS en Español (CH-2)
16:00 UEFA Women's Euro Qualifying : Poland vs Azerbaijan TVP Sport Poland (CH-3)
16:40 Poland I Liga : Widzew Łódź vs Bełchatów Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
17:00 Poland Ekstraklasa : Piast Gliwice vs Wisła Płock Canal+ Sport Poland (CH-48)
17:00 UEFA Women's Euro Qualifying : Cyprus vs Portugal Canal 11 Portugal (CH-4)
17:00 Croatia 1. HNL : Varaždin vs Slaven Koprivnica Arena Sport 4 Serbia (CH-5)
17:30 Germany Bundesliga 2 : Jahn Regensburg vs Eintracht Braunschweig Sky Sport Bundesliga 3 (CH-8) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
17:30 Germany Bundesliga 2 : Nürnberg vs Karlsruher SC Sky Sport Bundesliga 2 (CH-9)
18:00 Super Lig : Kasımpaşa vs Göztepe beIN SPORTS 1 Turkey (CH-10)
18:30 Portugal LigaPro : Penafiel vs Arouca Sport TV+ Portugal (CH-1)
19:00 Romania Liga I : CSU Craiova vs Academica Clinceni Digi Sport 1 Romania (CH-7)
19:30 Poland Ekstraklasa : Zagłębie Lubin vs Lechia Gdańsk Canal+ Sport Poland (CH-48)
19:30 UEFA Women's Euro Qualifying : Scotland vs Albania BBC Alba (CH-2)
19:30 Bundesliga : Stuttgart vs Köln BT Sport 1 (CH-31) | Eurosport 2 HD Xtra DE (CH-21) | Eleven Sports 2 Portugal (CH-4) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
19:45 Scottish Championship : Arbroath vs Hearts Arena Sport 6 Croatia (CH-11)
19:45 England Championship : Nottingham Forest vs Derby County Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38) | ESPN VIVO (CH-82) | Eleven Sports 4 Poland (CH-12)
19:45 Italy Serie A : Sassuolo vs Torino FreeSports TV UK (CH-6) | Sky Sport Serie A IT (CH-13) | Eleven Sports 3 Poland (CH-14)
19:45 Belgium First Division A : Kortrijk vs Anderlecht Arena Sport 4 Serbia (CH-5)
19:50 UEFA Women's European Championship : France vs North Macedonia W9 France (CH-8)
20:00 England Premier League : Aston Villa vs Leeds United Astro SuperSport 3 (CH-15) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Sky Sport Football IT (CH-46) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | ESPN Brasil (CH-81)
20:00 France Ligue 1 : Rennes vs Angers SCO BT Sport 2 (CH-32) | Eleven Sports 3 Portugal (CH-9) | Téléfoot Stadium France (CH-16)
20:00 Spain La Liga : Elche vs Valencia LaLigaTV UK (CH-17) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-18) | Movistar LaLiga (CH-19) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72)
20:00 CAF Champions League : Al Ahly vs Wydad Casablanca beIN SPORTS USA (CH-10)
20:30 Portugal Primeira Liga : Tondela vs Portimonense Sport TV1 Portugal (CH-49)
23:15 Brazil Serie B : Brasil de Pelotas vs CSA Sportv Brazil (CH-78)
01:00 NCAA Women's Soccer : Oklahoma vs West Virginia Fox Sports Arizona (CH-2)
01:30 Brazil Serie B : Chapecoense vs Operário Sportv Brazil (CH-78)
01:30 Liga MX : Puebla vs León TUDN USA (CH-66)
01:30 MLS : Nashville SC vs New England NBC Sports Boston (CH-1)

15:00 IPL : Chennai Super Kings vs Mumbai Indians Astro Cricket HD (CH-65) | Sky Sports Cricket (CH-24) | Sky Sports Main Event (CH-38)

13:00 Bett1Hulks Championship St. Petersburg-ATP, Sardinia-ATP Tennis Channel (CH-40)
13:00 ATP Antwerp | 1st quarterfinal Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
15:00 ATP Antwerp | 2nd quarterfinal Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
17:30 ATP Antwerp | 3rd quarterfinal Polsat Sport News Poland (CH-20)
19:30 ATP Antwerp | 4th quarterfinal Polsat Sport News Poland (CH-20)

07:55 Moto GP Free Practice 1 Moto3 BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
11:00 Formula 1 : Heineken Portuguese Grand Prix - Practice 1 Sky Sports F1 HD (CH-60) | ESPN2 USA (CH-45) | Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Canal+ France/TF1 (CH-27) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Sky Sport 1 DE/RTL (CH-28) | Sportv 2 Brasil (CH-79) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
12:10 Moto GP GP Liqui Moly of Teruel | Free Practice 2 BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
15:00 Formula 1 : Heineken Portuguese Grand Prix - Practice 2 Sky Sports F1 HD (CH-60) | ESPN2 USA (CH-45) | Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Canal+ France/TF1 (CH-27) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Sky Sport 1 DE/RTL (CH-28) | Sportv 2 Brasil (CH-79) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)

18:20 Boxing, Suzuki Boxing Night gala in Lublin: Poland vs Croatia TVP Sport Poland (CH-3)
21:00 Cruiserweight : Fabio Turchi vs Nikolai Grisunin SportKlub Poland (CH-7)
01:00 Super flyweight : Juan Francisco Estrada vs Carlos Cuadras TVP Sport Poland (CH-3)

01:00 WWE SmackDown Live BT Sport 2 (CH-32) | FOX Sports 1 USA (CH-39)

11:30 Italian Open Second Round Sky Sports Golf (CH-70) | Sky Sports Main Event (CH-38)
18:00 Drive On Championship Sky Sports Golf (CH-70)
21:00 The ZOZO Championship - Featured Groups Sky Sports Golf (CH-70)
22:00 The ZOZO Championship Sky Sports Golf (CH-70) | Sky Sports Main Event (CH-38)

00:30 NCAAF : Tulsa vsSouth Florida ESPN USA (CH-44) | BT Sport ESPN (CH-34)
01:00 NCAAF : Illinois vs No. 14 Wisconsin Big Ten Network (CH-4)
01:00 NCAAF : Alabama-Birmingham vs Louisiana-Lafayette CBS Sports Network (CH-5)

09:00 AFL Australian Rules Football Finals Series Grand Final TSN2 (CH-8)

01:00 MLB : Los Angeles Dodgers vs Tampa Bay Rays BT Sport 1 (CH-31) | FOX USA (CH-54) | ESPN VIVO (CH-82)

19:20 Polska Liga Koszykówki : Trefl Sopot vs GTK Gliwice Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

11:25 Back to Spain Stage 4: Garray. Numancia - Ejea de los Caballeros Eurosport 2 UK (CH-42)
11:25 Tour of Italy Stage 19: Morbegno - Asti Eurosport 1 Poland (CH-57) | ESPN 2 VIVO (CH-83)

13:45 TNL '20: Diamonds vs Aloes SuperSport Variety 4 (CH-22)
15:45 TNL '20: Stings vs Jaguars SuperSport Variety 4 (CH-22)
17:45 TNL '20: Sunbirds vs Queens SuperSport Variety 4 (CH-22)

17:15 Super League Rugby : Wigan Warriors vs Salford Red Devils Sky Sports Arena (CH-36)
19:30 Super League Rugby : St Helens vs Leeds Rhinos Sky Sports Arena (CH-36)

07:05 Mitre 10 Cup : Otago vs Northland Sky Sports Arena (CH-36)
17:55 Super Rugby : Pumas vs Stormers SuperSport Grandstand (CH-16)
19:30 Guinness Pro14 : Leinster vs Zebre Premier Sports 1 (CH-24)

12:00 Division 1 Women : Thy W vs Nilufer Bld. W TRT Spor 2 Turkey (CH-17)
16:30 Orlen Liga Women : Chemik Police W vs MKS Kalisz W Polsat Sport Poland (CH-47)
17:00 Division 1 Women : Galatasaray W vs Eczacibasi W TRT Spor 2 Turkey (CH-17)
19:30 PlusLiga : Slepsk Suwalki vs ONICO Warszawa Polsat Sport Poland (CH-47)

06:00 Japan J1 League : Consadole Sapporo vs Yokohama Astro SuperSport 2 (CH-6)
08:00 Japan J1 League : Gamba Osaka vs Kashiwa Reysol Astro SuperSport 2 (CH-6)
08:30 CHINA Super League : Guangzhou RF vs Qingdao Huanghai Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
11:00 Portugal LigaPro : Vizela vs Académica Sport TV3 Portugal (CH-55)
11:40 Poland I Liga : Korona Kielce vs Stomil Olsztyn Polsat Sport Poland (CH-47)
12:00 Romania Liga I : UTA Arad vs Chindia Târgovişte Digi Sport 1 Romania (CH-58)
12:00 Spain La Liga : Osasuna vs Athletic Club LaLigaTV UK (CH-1) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-2) | Movistar LaLiga (CH-3) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | Fox Premium Brasil (CH-87)
12:00 Bundesliga Konferenz Sky Bundesliga Live (CH-30)
12:00 Germany Bundesliga 2 : Darmstadt 98 vs St. Pauli Sky Bundesliga 6 (CH-6)
12:00 Germany Bundesliga 2 : Hamburger SV vs Würzburger Kickers Sky Bundesliga 3 (CH-4)
12:00 Germany Bundesliga 2 : Hannover 96 vs Fortuna Düsseldorf Sky Bundesliga 4 (CH-5) | Eleven Sports 3 Poland (CH-7)
12:00 Germany Bundesliga 2 : Holstein Kiel vs Greuther Fürth Sky Bundesliga 5 (CH-8)
12:00 Russia Premier League : Dinamo Moskva vs Zhemchuzhina Sochi Match Premier Russia (CH-59)
12:30 England Premier League : West Ham United vs Manchester City BT Sport 1 (CH-31) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Sky Sport Football IT (CH-46) | ESPN Brasil (CH-81) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | Sky Sport 1 HD DE (CH-9)
12:30 England Championship : Watford vs AFC Bournemouth Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38)
12:35 China Super League : Jiangsu Suning vs Chongqing Dangdai Lifan FreeSports TV UK (CH-10)
14:00 Super Lig : Gaziantepspor vs Konyaspor beIN SPORTS 1 Turkey (CH-11)
14:00 Italy Serie A : Atalanta vs Sampdoria Premier Sports 2 (CH-12) | Sky Sport Serie A IT (CH-13)
14:00 Croatia 1. HNL : Istra 1961 vs Osijek Arena Sport 4 Serbia (CH-62)
14:00 Poland Ekstraklasa : Wisła Kraków vs Podbeskidzie CANAL+ Sport Poland (CH-48)
14:30 Russia Premier League : Zenit vs Rubin Kazan' Match Premier Russia (CH-59)
14:30 Bundesliga : Bayern München vs Eintracht Frankfurt BT Sport 3 (CH-33) | Sky Bundesliga 2 (CH-10) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73)
14:30 Bundesliga : RB Leipzig vs Hertha BSC Sky Bundesliga 4 (CH-5) | Eleven Sports 3 Poland (CH-7)
14:30 Bundesliga : Union Berlin vs Freiburg Sky Bundesliga 5 (CH-8)
14:30 Bundesliga : Mainz 05 vs Borussia M'gladbach Astro SuperSport 2 (CH-6) | Sky Bundesliga 3 (CH-4)
15:00 England Premier League : Fulham vs Crystal Palace NBCSN (CH-43) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Sky Sport Football IT (CH-46) | Sky Sport 1 HD DE (CH-9) | CANAL+ Family Poland (CH-14) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
15:00 Spain La Liga : Barcelona vs Real Madrid LaLigaTV UK (CH-1) | Movistar Laliga (CH-3) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-2) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | ESPN Brasil (CH-81)
15:00 England Championship : Bristol City vs Swansea City iFollow (CH-15)
15:00 England Championship : Cardiff City vs Middlesbrough iFollow (CH-16)
15:00 England Championship : Coventry City vs Blackburn Rovers iFollow (CH-17)
15:00 England Championship : Huddersfield Town vs Preston North End iFollow (CH-18)
15:00 England Championship : Millwall vs Barnsley iFollow (CH-19)
15:00 England Championship : Norwich City vs Wycombe Wanderers iFollow (CH-20)
15:00 England Championship : Queens Park Rangers vs Birmingham City iFollow (CH-21)
15:00 England Championship : Reading vs Rotherham United iFollow (CH-22)
15:00 England Championship : Sheffield Wednesday vs Luton Town iFollow (CH-24)
15:00 England Championship : Stoke City vs Brentford iFollow (CH-25)
15:30 Netherlands Eredivisie : VVV vs Ajax Fox Sports 2 Argentina (CH-63) | ESPN VIVO (CH-82)
15:30 Portugal Primeira Liga : Nacional vs Paços de Ferreira Sport TV1 Portugal (CH-49)
16:00 France Ligue 1 : Lorient vs Olympique Marseille Téléfoot Stadium France (CH-23)
16:05 Croatia 1. HNL : Lokomotiva Zagreb vs Hajduk Split Arena Sport 4 Serbia (CH-62)
16:30 Poland Ekstraklasa : Śląsk Wrocław vs Jagiellonia Białystok CANAL+ Sport Poland (CH-48)
17:00 Super Lig : BB Erzurumspor vs Galatasaray beIN SPORTS 1 Turkey (CH-11)
17:00 Super Lig : İstanbul Başakşehir vs Antalyaspor beIN SPORTS 2 Turkey (CH-4)
17:00 Russia Premier League : Krasnodar vs Spartak Moskva Match TV Russia (CH-5)
17:00 Russia Premier League : Lokomotiv Moskva vs Rotor Volgograd Match Premier Russia (CH-59)
17:00 Denmark Super Liga : Brøndby vs Midtjylland Canal 9 Denmark (CH-6)
17:00 Italy Serie A : Genoa vs Internazionale Premier Sports 2 (CH-12) | Sky Sport Serie A IT (CH-13) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72)
17:30 Romania Liga I : Astra vs CSMS Iaşi Digi Sport 1 Romania (CH-58)
17:30 England Premier League : Manchester United vs Chelsea NBC USA (CH-53) | Sky Sports Main Event (CH-38) | Sky Sports Premier League (CH-61) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Sky Sport Football IT (CH-46) | Sky Sport 1 HD DE (CH-9) | ESPN Brasil (CH-81) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73)
17:30 Bundesliga : Borussia Dortmund vs Schalke 04 BT Sport 3 (CH-33) | Sky Bundesliga 1 (CH-8) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
17:30 Spain La Liga : Sevilla vs Eibar LaLigaTV UK (CH-1) | Movistar LaLiga (CH-3) | Eleven Sports 3 Poland (CH-7) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
22:45 Netherlands Eredivisie : Utrecht vs Twente Fox Sports 2 Argentina (CH-63)
19:00 Poland Ekstraklasa : Pogoń Szczecin vs Legia Warszawa CANAL+ Sport Poland (CH-48)
19:00 Netherlands Eredivisie : PEC Zwolle vs Willem II Fox Sports 2 NL (CH-4)
19:00 Portugal Primeira Liga : Santa Clara vs Sporting CP Sport TV1 Portugal (CH-49) | ESPN VIVO (CH-82)
19:45 Romania Liga I : Sepsi vs Dinamo Bucureşti Digi Sport 1 Romania (CH-58)
19:45 Italy Serie A : Lazio vs Bologna Premier Sports 2 (CH-12) | DAZN Italian (CH-5) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
20:00 Netherlands Eredivisie : Heerenveen vs Emmen Fox Sports 3 NL (CH-6)
20:00 England Premier League : Liverpool vs Sheffield United Astro SuperSport 3 (CH-7) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Sky Sport Football IT (CH-46) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | Sky Sport 1 HD DE (CH-9)
20:00 France Ligue 1 : PSG vs Dijon BT Sport 2 (CH-32) | Canal+ France(CH-27)
20:00 Spain La Liga : Atlético Madrid vs Real Betis LaLigaTV UK (CH-1) | Movistar LaLiga (CH-3) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-2) | nSport+ Poland (CH-75) | ESPN Brasil (CH-81)
20:00 Brazil Serie B : CRB vs Ponte Preta Sportv Brasil (CH-78)
20:00 CAF Champions League : Zamalek vs Raja Casablanca beIN Sports 3 France (CH-8)
20:30 Portugal Primeira Liga : Porto vs Gil Vicente Astro Supersport (CH-11) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
20:30 MLS : Inter Miami vs Orlando City SC Sky Sports Football (CH-35) | TUDN USA (CH-66)
21:00 MLS : Atlanta United vs DC United FreeSports TV UK (CH-10)
21:00 Brazil Brasileirão : RB Bragantino vs Goiás Premiere FC Brasil (CH-88)
22:30 Brazil Serie B : Sampaio Corrêa vs Cuiabá Sportv Brasil (CH-78)
00:00 Brazil Brasileirão : Ceará vs Coritiba Premiere FC Brasil (CH-88) | TNT Brasil (CH-87)
00:00 Liga MX : Querétaro vs Necaxa TUDN USA (CH-66)
01:30 MLS : Chicago Fire vs New York RB MSG (CH-13)
01:30 MLS : Cincinnati vs Minnesota United Fox Sports North (CH-1)
01:30 MLS : New York City vs Montreal Impact YES Network (CH-2)
01:30 MLS : Philadelphia Union vs Toronto FC TSN1 (CH-3) | Polsat Sport News Poland (CH-4)
02:00 MLS : Houston Dynamo vs Columbus Crew Fox Sports Kansas City (CH-5)
02:30 MLS : Real Salt Lake vs Dallas ESPN+ (CH-6)
03:00 MLS : Vancouver Whitecaps vs SJ Earthquakes NBC Sports California (CH-3)
02:00 Liga MX : Tigres UANL vs Juárez TUDN USA (CH-66)
02:00 Brazil Brasileirão : Atlético Mineiro vs Sport Recife Premiere FC Brasil (CH-88)
02:00 Brazil Serie B : América Mineiro vs Confiança Premiere FC Brasil (CH-78)
03:00 Liga MX : América vs Atlas ESPN Deportes (CH-7)

11:00 IPL : Kolkata Knight Riders vs Delhi Capitals Astro Cricket HD (CH-65)
15:00 IPL : Kings XI Punjab vs Sunrisers Hyderabad Astro Cricket HD (CH-65)
00:15 Big Bash League Women : Melbourne Renegades W vs Melbourne Stars W BT Sport 2 (CH-32)
03:40 Big Bash League Women : Sydney Sixers W vs Sydney Thunder W BT Sport 2 (CH-32)

13:00 St. Petersburg-ATP & Cologne-ATP bett1HULKS Indoors Semifinals Tennis Channel (CH-40) | Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
14:30 LIVE ATP 250 Anversa Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

08:00 Moto GP Live MotoGP: GP of Teruel FP3 BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
09:00 GP Teruel - Free Practice 3 | Moto3, MotoGP, Moto2 BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
10:55 Motorcycle 2 GP TERUEL - MOTO2 - FREE TRAINING 3 BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
11:00 Formula 1 : Heineken Portuguese Grand Prix - Practice 3 Sky Sports F1 HD (CH-60) | ESPN2 USA (CH-45) | Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Canal+ France/TF1 (CH-27) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Sky Sport 1 DE/RTL (CH-28) | Sportv 2 Brasil (CH-79) | Eleven Sports 1 Poland (CH-71)
12:15 Motorcycle 3 : GP Teruel - Qualifying | Moto3, MotoGP, Moto2 BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
14:00 Formula 1 : Heineken Portuguese Grand Prix - Qualifying Sky Sports F1 HD (CH-60) | ESPN2 USA (CH-45) | Movistar Formula 1 ES (CH-26) | Canal+ France/TF1 (CH-27) | Sky Sport F1 IT (CH-29) | Sky Sport 1 DE/RTL (CH-28) | Sportv 2 Brasil (CH-79) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72)
14:40 MotoGP: WK Qualifying Moto2 BT Sport 2 (CH-32) | Sky Sport MotoGP IT (CH-23) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Fox Sports 1 Brasil (CH-85)
15:15 Rally: Africa Eco Race Stage: Goiânia SporTV 2 Brazil (CH-79)
19:00 MotoAmerica Superbike MotoAmerica | Round 9 Eurosport 2 UK (CH-42)
20:00 Indycar St. Petersburg - Qualifying Sky Sports F1 HD (CH-60)
21:00 MotoAmerica Superbike MotoAmerica | Round 9 Day 1 Eurosport 2 UK (CH-42)
21:30 Nascar XFinity O'Reilly Auto Parts 300 NBCSN (CH-43) | Fox Sports 2 Brasil (CH-86)

19:10 MB Boxing Night 8 : Kevin Escanez vs Kamil Laszczyk TVP Sport Poland (CH-28)
02:00 Welterweight : Sergey Lipinets vs Kudratillo Abdukakhorov Showtime USA (CH-8) | CANAL+ SPORT Poland (CH-48) | ESPN 2 VIVO (CH-83)
02:00 Super bantamweight : Carlos Castro vs Christopher Diaz ESPN USA (CH-44)

17:00 UFC 254 : Preliminary - Heavyweight : Stefan Struve vs. Tai Tuivasa BT Sport 2 (CH-32) | Combate Brasil (CH-89)
19:00 Casey Kenney vs Nathaniel Wood ESPN+ (CH-29)
03:00UFC 254 : Lightweight - Main event : Khabib Nurmagomedov vs. Justin Gaethje BT Sport Box Office (CH-9) | Polsat Sport Poland (CH-47) | Combate Brasil (CH-89)

12:00 Italian Open Sky Sports Golf (CH-70)
18:00 Drive On Championship Sky Sports Golf (CH-70)
21:00 The ZOZO Championship - Featured Groups Sky Sports Golf (CH-70) | Sky Sports Main Event (CH-38)
22:00 The ZOZO Championship Sky Sports Golf (CH-70) | Sky Sports Main Event (CH-38)

17:00 NCAAF : Syracuse vs No. 1 Clemson ACC Network (CH-14)
17:00 NCAAF : No. 23 NC State vs No. 14 North Carolina ESPN USA (CH-44)
17:00 NCAAF : Nebraska vs No. 5 Ohio State FOX USA (CH-54)
17:00 NCAAF : Auburn vs Ole Miss SEC Network USA (CH-15)
17:00 NCAAF : Rutgers vs Michigan State Big Ten Network (CH-16)
17:00 NCAAF : Oklahoma vs TCU ABC USA (CH-51)
17:00 NCAAF : Georgia Southern vs No. 25 Coastal Carolina ESPNU USA (CH-17)
17:00 NCAAF : Florida State vs Louisville NESN (CH-18)
17:00 NCAAF : Kansas vs No. 20 Kansas State FOX Sports 1 USA (CH-39)
18:30 NCAAF : Mercer vs Army CBS Sports Network (CH-19)
19:00 NCAAF : Tulane vs UCF ESPN2 USA (CH-45)
19:30 NCAAF : Florida Atlantic vs No. 22 Marshall MSG (CH-13)
20:30 NCAAF : No. 2 Alabama vs Tennessee CBS USA (CH-52) | BT Sport ESPN (CH-34)
20:30 NCAAF : No. 3 Notre Dame vs Pittsburgh ABC USA (CH-51)
20:30 NCAAF : No. 17 Iowa State vs No. 6 Oklahoma State FOX USA (CH-54)
20:30 NCAAF : No. 8 Penn State vs Indiana FOX Sports 1 USA (CH-39)
20:30 NCAAF : No. 19 Virginia Tech vs Wake Forest NESN (CH-18)
20:30 NCAAF : Houston vs Navy CBS Sports Network (CH-19)
20:30 NCAAF : Baylor vs Texas ESPN USA (CH-44)
20:30 NCAAF : Iowa vs Purdue Big Ten Network (CH-16)
21:00 NCAAF : Georgia State vs Troy ESPNU USA (CH-17)
21:00 NCAAF : Georgia Tech vs Boston College ACC Network (CH-14)
21:00 NCAAF : Kentucky vs Missouri SEC Network USA (CH-15)
22:30 NCAAF : West Virginia vs Texas Tech ESPN2 USA (CH-45)
00:00 NCAAF : South Carolina vs LSU ESPN USA (CH-44)
00:00 NCAAF : Utah State vs Boise State FOX Sports 1 USA (CH-39)
00:00 NCAAF : Wyoming vs Nevada CBS Sports Network (CH-19)
00:30 NCAAF : No. 18 Michigan vs No. 21 Minnesota ABC USA (CH-51)
00:30 NCAAF : Maryland vs Northwestern Big Ten Network (CH-16)
01:00 NCAAF : Virginia vs No. 11 Miami ACC Network (CH-14)
01:00 NCAAF : Louisiana Tech vs UTSA ESPNU USA (CH-17)
02:00 NCAAF : No. 9 Cincinnati vs No. 16 SMU ESPN2 USA (CH-45)
03:15 NCAAF : Texas State vs No. 12 BYU ESPN USA (CH-44)
03:30 NCAAF : UNLV vs San Diego State CBS Sports Network (CH-19)
03:30 NCAAF : Air Force vs San Jose State FOX Sports 1 USA (CH-39)

07:30 Live: AFL Grand Final BT Sport 3 (CH-33)
09:30 Richmond Tigers vs Geelong Cats FOX Sports 1 USA (CH-39)

08:55 KBO : NC Dinos vs LG Twins ESPN2 USA (CH-45)
02:08 MLB : Los Angeles Dodgers vs Tampa Bay Rays BT Sport 1 (CH-31) | ESPN VIVO (CH-82)

13:45 German Cup : s.Oliver Wurzburg vs Bamberg nSport+ Poland (CH-75)
16:30 Polska Liga Koszykówki : Legia vs Ostrow Wielkopolski Polsat Sport Poland (CH-47)

11:25 Giro d'Italia Eurosport 1 Poland (CH-57) | ESPN 2 VIVO (CH-83)
11:25 Back to Spain Stage 5: Huesca - Sabiñánigo Eurosport 2 UK (CH-42)

10:55 Ekstraklasa : Chorzow vs Torun nSport+ Poland (CH-75)
19:00 Belenenses vs Futsal Azemeis Canal 11 Portugal (CH-20)

19:00 Skate America Figure Skating NBC USA (CH-53)
02:00 ISU Grand Prix Skate America NBCSN (CH-43)
03:00 Figure skating: Skate America free sports couples program NBCSN (CH-43)

02:05 Mitre 10 Cup : Bay of Plenty vs Canterbury Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38)
04:35 Mitre 10 Cup : Hawke's Bay vs Manawatu Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38)
07:05 Mitre 10 Cup : North Harbour vs Auckland Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38)
15:00Six Nations : Ireland vs Italy ITV UK (CH-64) | ESPN 2 VIVO (CH-83)
15:15 Super Rugby : Lions vs Cheetahs Sky Sports Arena (CH-36)
17:30 Guinness Pro14 : Ospreys vs Glasgow Premier Sports 1 (CH-21)
18:00 Aviva Premiership Rugby : Wasps vs Exeter Chiefs BT Sport 1 (CH-31)
18:00 Super Rugby : Bulls vs Sharks Sky Sports Arena (CH-36)
20:00 Live Bermuda 10s Sky Sports Arena (CH-36)
20:00 Friendly International : France vs Wales ITV 4 UK (CH-64) | ESPN 2 VIVO (CH-83)
03:05 Mitre 10 Cup : Tasman vs Southland Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38)

13:45 PlusLiga : GKS Katowice vs Belchatow Polsat Sport Poland (CH-47)
16:05 Camp. Nacional : Leixoes SC vs Benfica Sport TV3 Portugal (CH-55)
16:30 PlusLiga : Zawiercie vs Cuprum Polsat Sport Poland (CH-47)
19:30 PlusLiga : Czarni Radom vs Kedzierzyn-Kozle Polsat Sport Poland (CH-47)
23:00 Brazilian Beach Volleyball Circuit SporTV 2 Brazil (CH-79)
00:00 Brazilian Beach Volleyball Circuit SporTV 2 Brazil (CH-79)

IPL 2020 Live Feed - Today's Game

F1 Live Stream
User Info & Announcement

Watch all televised live soccer matches online, working on any device, anywhere, anytime.

Daddylive serve you live Football streams, football full matches, TV Shows, livesports streaming for free. We want to offer you the best alternative to watch many live sports events online, like football, basketball, soccer, ice hockey, tennis, motor sports, the best competitions and leagues of each sport, the UEFA Champions League, English Premier League, Spanish La Liga, Serie A, Ligue 1, NFL, NHL, NBA and many many more....

Select your match and start your video broadcast. Access free soccer streams in multiple audio commentary languages.

=============================